od Autora

Uczę śpiewu od 20 lat, wykorzystując znane techniki (Singing Success, Speach Level Singing, Complete Vocal Technique i własne). Dają one wspaniałe rezultaty, jednak żadna z nich, do tej pory, nie przyniosła tak widocznych i spektakularnych efektów i to w bardzo krótkim czasie, jak techniki pracy energetycznej. Z powodzeniem wykorzystuję je w moich autorskich warszatatach.

"Show Me Your Voice"
j
est połączeniem tego co już wiem, z tym co nowe i ekscytujące. To wspaniałe kombo pokazuje, co jeszcze jest możliwe i jak każdego dnia możemy odkryć siebie na nowo"
Zapraszam serdecznie
K.M.

List uczestniczki warszatów
"Show Me Your Voice"

"Całe życie uczyłam się śpiewu, kształciłam, rozwijałam. Podczas warsztatów SMYV, poznałam nieznane mi dotąd techniki. Kasia, poprzez zadawanie pytań i przemiany, zdejmowała ze mnie, warstwa po warstwie, wszystkie punkty widzenia, jakie miałam na swój temat, włącznie z moim głosem, śpiewaniem i tym jak wyglądam. Za każdym razem czułam się lepiej i lżej. Trudno to opisać, ale miałam jakby więcej przestrzeni i chciało mi się śmiać, a nawet coś zbroić.
To było niesamowite uczucie. Przypomniało mi się, kiedy jako 5 latka, stawałam na stole w kuchni i zmuszałam całą rodzinę do słuchania. Wróciła do mnie dziecięca radość i odwaga. Niespodziewałam się, że po zaledwie 20 minutach, tak wiele może się zmienić, mój nastrój, głos i postrzeganie siebie.
Moje dzisiejsze występy, już nie przypominają tych sprzed lat, trema jakby zmalała, przestałam się bać ludzi i śpiewam z większą radością i lekkością. 

Dziekuję Ci Kasiu, już nie mogę doczekać się następnego spotkania" :-)

Magda

 Katarzyna Metza         -       twórca autorskiego warsztatu
                                      
               "Show Me Your Voice"


Pedagog z wieloletnim doświadczeniem, instruktor warsztatów wokalnych, kompozytor, aranżer, muzyk. Dziennikarz i prezenter tv.

www.kasiametza.com

Wokalistka jazzowa o dużym doświadczeniu scenicznym, nieprzeciętnej barwie głosu, charyzmie i wrażliwości.

Ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Klasie Wokalistyki, oraz Uniwersytet Warszawski na wydziale Dziennikarstwa.

W latach 1996-2007 pracowała jako prezenter telewizyjny m.in. w TVN, Polsacie i TV4, gdzie przeprowadziła ponad 200 wywiadów z polskimi i zagranicznymi gwiazdami sceny muzycznej.

W roku 2007 wyjechała na 2 lata do Stanów Zjednoczonych, gdzie dostrzeżono i wysoko oceniono jej talent wokalny, to z kolei zaowocowało licznymi koncertami i występami w renomowanych klubach jazzowych. Tam również poznała techniki wokalne, które z dużym sukcesem stosuje w swojej pracy pedagogicznej.

Od ponad 20 lat prowadzi zajęcia wokalne, indywidualne i grupowe, cieszące się dużym powodzeniem. Jej kursanci biorący udział w wielu konkursach i przeglądach wokalnych, zdobywają najwyższe trofea, nagrody i wyróżnienia.
Jako instruktor wokalny, Kasia współpracuje z wieloma grupami wokalnymi i chórami. W 2010 r. powołała do istnienia wyróżniającą się ekspresją, nieprzeciętnym talentem i energią, grupę wokalną SunDayLove www.sundaylove.art.pl

We wrześniu 2012 roku, została wydana  pierwsza płyta tej formacji. Wszystkie kompozycje są autorstwa Kasi, a gośćmi specjalnymi są Beata Bednarz i Mietek Szcześniak.

„Praca z młodzieżą, daje mi  nieograniczone możliwości rozwoju. Przynosi nie tylko satysfakcję zawodową, ale przede wszystkim mnóstwo zabawy" mówi  Kasia