O mnie

 
Katarzyna MetzaWitaj !

Mam na imię Kasia i stworzyłam tę stronę dla Ciebie, dla poszukiwacza, który wie, że w życiu chodzi o COŚ WIĘCEJ…
Kim jestem? Zależy jak na to spojrzeć. Z punktu wizytówki- artystką, muzykiem,  nauczycielem i dziennikarzem. A jeśli spojrzeć głębiej, Istotą, która odczuwa i ma otwarte serce, która kocha i zapala Światło w innych, która zawsze wiedziała, że poza trójwymiarowym matriksem istnieje coś więcej i wszystko jest możliwe.

 

Na tej stronie chcę podzielić się tym, do czego dzięki swoim WYBOROM, mam teraz dostęp. 

Jeśli czytasz te słowa, to pewnie, podobnie jak ja jesteś tym, który „poszukuje”. Tym, któremu nie pasuje wiele rzeczy na tym świecie, który ma dość i chce coś zmienić. Nie wierzę w przypadki, więc fakt, że czytasz te słowa, może być tylko potwierdzeniem, że znajdziesz tu coś dla siebie;-)

Mam za sobą kilka nieudanych związków (bo przecież cały czas nie pasowałam do tej rzeczywistości), wielokrotnie zmieniałam pracę, (co również potwierdza fakt mojego niedopasowania), spędziłam dwa niezwykłe lata w Stanach, skomponowałam chyba ze 100 piosenek(które nie wiedzieć czemu nadal siedzą w moim komputerze) i jestem teraz w miejscu, którego szukałam, a w którym wreszcie odnalazłam zagubioną część siebie i gdzie codziennie mogę odkrywac siebie na nowo. Zmiany są możliwe, wystarczy się tylko otworzyć !