SESJE INDYWIDUALNE

Jak często robisz te same rzeczy, masz te same myślisz, doświadczasz tych samych starych uczuć, i chociaż wiesz, że nie przynoszą nic dobrego…  ciągle je powtarzasz ?

– Ile razy czułeś, że jest z Tobą coś nie tak i wszystko co robisz nie jest takie jak być powinno?
– Jak wiele razy odczuwałeś,  że nie pasujesz do tej rzeczywistości ?
– Jak często próbowałeś być w porządku i robić wszystko najlepiej jak potrafisz i…nie wychodziło?
– A jakby to było, gdyby nie było żadnego „dobrze” i „źle”, tylko wybór?

Sesje indywidualne, które chcę Ci  zaproponować, pozwolą odkryć i rozwinąć umiejętności do zmiany wszystkiego co Ci nie pracuje w tym życiu. Postaramy się wspólnie dojść do tych miejsc, sytuacji i aspektów, które nie wyglądają tak jakbyś chciał. Dzięki takim sesjom, będziesz mógł odkryć kim jesteś, do czego masz dostęp, inaczej spojrzeć na swoje życie i wszystko dookoła. Do wielu jego aspektów, będziesz mógł podejść z większą łatwością i radością.

joy-ekscytacja                  
                         Czy jesteś gotowy zacząć nowe życie?


Co daje taka sesja?
– nauczysz się więcej o samym sobie
– będziesz mieć dostęp do mocy i mądrości swojego ciała i swojego istnienia
– poznasz swoją Przestrzeń Serca

– ustawisz poziom Ego
– dowiesz czym jest i jak ustawić poziom mentalny
– połączysz się ze swoim własnym wiedzeniem i dowiesz, jak za nim podążać i mu zaufać
– będziesz miał dostęp do swoich talentów, umiejętności, siły i będziesz wiedzieć, jak je mądrze wykorzystać
– zaczniesz transformować ograniczenia w możliwości, co da Ci dostęp do fenomenalnego życia
– odblokujesz się od życia pełnego dramatów i urazów, poczujesz się doceniony przez samego siebie i nauczysz jak z większą łatwością, przechodzić trudne momenty życia
– znajdziesz odwagę, żeby zmienić to co nie działa, pokonując strach i lęk
– będziesz poruszać się z dużo większą swobodą i pewnością w czasach separacji i zmian
– dowiesz, jak zarządzać własnym czasem

 

Znajdź w sobie odwagę żeby żyć !

Woman-in-field-greenOpis: Czy czujesz, że tkwisz w sytuacji bez wyjścia, że wszystko „wali Ci się na głowę” i nie wiesz, od czego zacząć? Czy odczuwasz ograniczenie związane z osobami, z którymi jesteś połączony? Czy doświadczasz w swoim życiu tzw. podczepienia innych bytów i nie możesz pozbyć się energetycznego naporu? Zapraszam na sesje indywidualną, podczas której, będziemy mogli uwolnić Cię od wszelkich wiążących z innymi paktów, przysiąg i obietnic oraz pozbyć się wszelkich karmicznych zobowiązań. Jeśli cierpisz z powodu braku udanego związku i odcinasz siebie po kawałku dla dobra innych, to podzielę się z Tobą technikami, dzięki którym będziesz miał więcej siebie w każdej sytuacji.
 

Opis poszczególnych sesji

Sesja –  opcja I   czas 1h koszt – 180 PLN
Rozmowa, z użyciem technik przemiany, które uwalniają od karmicznych obciążeń, przysiąg, paktów, zobowiązań, podczepień duchowych i innych problemów życiowych.
 

Sesja – opcja II   czas 1,5h  koszt – 200 PLN
Źródłowe Punkty Świadomości. Masaż energetyczny podczas którego dotykane są punkty na głowie i uwalniane elektromagnetyczne naładowania w postaci ograniczających nas myśli, emocji, założeń i punktów widzenia.
Sesje te pozwalają nam mieć więcej jasności i klarowności w różnych sytuacjach,  zobaczyć i otrzymać więcej. Nasze ciała zdrowieją, jest w nich więcej lekkości i przestrzeni. Pozbywamy się stresu i wreszcie chce nam się żyć.
 

Sesja – opcja III   czas 2,5h  koszt – 300 PLN
Sesja łączona – Rozmowa, z użyciem technik przemiany + Sesja Źródłowe Punkty Świadomości, które uwalniają od karmicznych obciążeń, przysiąg , paktów, zobowiązań, podczepień duchowych i innych problemów życiowych. Masaż energetyczny podczas którego dotykane są punkty na głowie i uwalniane elektromagnetyczne naładowania w postaci ograniczających nas myśli, emocji, założeń i punktów widzenia. Sesje te pozwalają nam mieć więcej jasności i klarowności w różnych sytuacjach,  zobaczyć i otrzymać więcej. Nasze ciała zdrowieją, jest w nich więcej lekkości i przestrzeni. Pozbywamy się stresu i wreszcie chce nam się żyć.


 

REZERWACJA – nr tel. 501 866 899, e-mail: kmetza@wp.pl
MIEJSCE –   Warszawa, Al. Jerozolimskie 131/4

Opłaty za sesję – można dokonać na miejscu gotówką lub na konto: 31 1050 1041 1000 0022 0293 3335. W tytule wpisując: Sesja Indywidualna (opcja I, II, III) i podać swoje imię, nazwisko, nr tel. adres mailowy.

Dziękuję i zapraszam

Kasia Metza